ZOBACZ CO SIĘ DZIEJE

Poniżej znajdziecie najnowsze informacje i aktualne promocje.

 

27 lutego 2019

Drodzy Gracze, drodzy Goście z przykrością Was informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych musimy zakończyć działalność w dotychczasowej lokalizacji.

Bardzo dziękujemy za odwiedziny naszych pokoi, za wszystkie Wasze opinie, Wasze pomysły i za emocje które mogliśmy z Wami dzielić.

Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, ale opuszczamy obecną lokalizację.

Zostańcie z nami i śledźcie nas na fb, gdzie będziemy Was przygotowywać na kolejne wyzwania… (?)

Opis
11 stycznia 2019

Informujemy, że 09.01 odbyła się w naszym lokalu kontrola Nadzoru Budowlanego.
W trakcie kontroli nie stwierdzono zagrożenia bezpieczeństwa dla użytkowników Escape Room Gry Tajemnic.

Na dzień dzisiejszy nie przewiduje się już w naszym lokalu żadnych kontroli w związku z powyższym zapraszamy wszystkich naszych Graczy do dokonywania rezerwacji naszych pokoi.

Opis
7 stycznia 2019

W związku z licznymi informacjami o trwających kontrolach w lokalach typu escape room przeprowadzanych przez Państwową Straż Pożarną informujemy, że nasz escape room, w którym zlokalizowane są dwa pokoje działa nieprzerwanie bez zmian.

Kontroli PSP została przeprowadzona  w naszym lokalu w sobotę 05 stycznia. Drobiazgowo sprawdzono nasze pokoje, liczbę posiadanych gaśnic, wyjścia ewakuacyjne i wszystkie elementy związane z przepisami przeciw pożarowymi.
W związku z powyższym zapraszamy do dokonywania rezerwacji na dowolnie wybrany pokój : Zapomniana Komnata lub  Stara Kopalnia.

Jednocześnie w przypadku wątpliwości lub pytań odnoście przebiegu gry zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego z nasza obsługą.

Opis
6 września 2018

Przypominamy naszym graczom, że przypadku wyboru gry w tym samym dniu rezerwacje dla grupy na wybranym pokoju przyjmujemy telefonicznie pod nr 789 85 176

Opis
19 lipca 2018

Informujemy, że w dniach 20.07-26.07 nasz zespół wybiera się na krótką przerwę urlopową, w tych dniach nasz lokal będzie zamknięty. Zapraszamy do rezerwacji i odwiedzin po 26 lipca.

Opis
30 kwietnia 2018

Informujemy, że w dniach 1 i 3 maja jesteśmy otwarci od godziny 16 do 21:30. Zapraszamy wszystkich śmiałków chcących podjąć wyzwanie i zagrać w pokoju Zapomniana Komnata.
Zapraszamy serdecznie

Opis
22 lutego 2018

Zapraszamy Wszystkim na nasze portale społecznościowe.

Fcebook

Instagram

You Tube

Google+

Pinterest

TripAdvisor

Szukajcie nas zawsze: Gry Tajemnic Escape Room

Obserwujcie, lajkujcie zapraszajcie znajomych…

Opis
31 grudnia 2017

Życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!
Pomyślności i szczęścia w 2018 roku!

Zespół Gry Tajemnic

Opis
25 grudnia 2017

Życzymy Wszystkim ciepłych i spokojnych Świąt!

Opis
11 listopada 2017

Kolejny raz będziemy na imprezie biegowej Bieg Herosa, która odbędzie się 25 listopada 2017 na Pustyni Błędowskiej.
Tym razem przygotowaliśmy coś dla każdego kto zmierzy się z pustynnym piachem i przeszkodami jakie znajdują się na trasie.
Każdy uczestnik, który pojawi się u nas z medalem z biegu ( 25.11.2017) otrzyma od nas 25 zł rabatu na grę niezależnie od dnia zarezerwowanej gry.

Jeśli chcecie zmierzyć się z pustynnym wyzwaniem to zapraszamy.
Bieg Herosawww.biegherosa.pl

Promocja nie łączy się z innymi naszymi promocjami.

Opis
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies
Zamknij