DLA FIRM

 

Jeśli szukasz idealnego sposobu na budowanie zespołu lub zorganizowanie imprezy firmowej, jesteś we właściwym miejscu.

Gry Tajemnic zapewnią 60 minut niezapomnianej zabawy, w której współpracownicy będą musieli zjednoczyć się w skuteczny zespół, aby odkryć wskazówki oraz rozwiązać zagadki co pozwoli osiągnąć im cel i uciec z pokoju!

 

Nasze pokoje zagadek są specjalnie zaprojektowane, aby zachęcić członków zespołu do wspólnego dzielenia się pomysłami i skutecznego komunikowania się ze sobą. Uczestnicy mają tylko 60 minut, aby uciec z zamkniętego pokoju lub wykonać inne zakładane w scenariuszu gry zadanie zanim upłynie wyznaczony czas.

 

Jedyną szansą na pokonanie upływającego czasu jest pełne skoncentrowanie, kreatywne rozwiązania ale przede wszystkim PRACA ZESPOŁOWA!

Uczestnicy w trakcie tej pasjonującej zabawy mogą ćwiczyć burze mózgów, współpracę, kreatywność oraz zaufanie. Podczas wspólnej gry współpracownicy i szefowie mogą ponadto rozwijać zdolności przywódcze, interpersonalne, prezentacyjne i negocjacyjne.

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt:

kontakt@grytajemnic.pl

 

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies
Zamknij