IMPREZY

 

Imprezy urodzinowe

Stworzymy z Tobą niepowtarzalne imprezy urodzinowe dla członków Twojej rodziny (dzieci minimum 12 lat), przyjaciół i znajomych. Zabierz solenizanta na przygodę, której celem jest uwolnienie się z zamkniętego pokoju w określonym czasie. Pozwól mu się poczuć bohaterem przygody w dniu swojego święta!

Osoby poniżej 18 lat muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego na grę w escape room –  Zgoda na grę!

 

 

Spotkania rodzinne

Zabierz dzieci z dala od telewizorów i gier wideo. Przyjdź do nas na prawdziwą zabawę. Zorganizujemy Wam niezapomniane przeżycia podczas próby ucieczki z jednego z naszych pokoi zagadek.

 

Spotkania po latach

Masz dość spotkań w tych samych miejscach przez ostatnie dziesięć lat? Pozwól nam ożywić Wasze okazjonalne spotkania interaktywnym wyzwaniem w specjalnie przygotowanych pokojach pełnych zagadek i łamigłówek. Współpracując jako jeden zespół możecie u siebie odkryć cechy, o których wcześniej nie mieliście pojęcia J

 

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Zbierz przyjaciół i świętuj w pokojach zagadek ostatnie chwile stanu panieńskiego lub kawalerskiego. Dołożymy wszelkich starań, żeby ten wyjątkowy wieczór został w Waszej pamięci na długo po wyjściu z naszych pokoi zagadek.

 

Imprezy okolicznościowe

Zbierz grupę i świętuj dowolną okazję. Stwórzcie zgrany zespół i bawcie się wspólnie w jednym z naszych pokoi zagadek.

 

Wyjście w miasto

Proponujemy również zabawę w naszych pokojach zagadek dla wszystkich jako przygotowanie dobrego nastroju przed wieczorną imprezą w centrum miasta!

 

W sprawie organizacji imprez prosimy o kontakt mailowy:

kontakt@grytajemnic.pl

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies
Zamknij